دستگاه سیلندر تراش (برقو سیلندر)

دستگاه سیلندر تراش (برقو سیلندر)

دستگاه سیلندر تراش (برقو سیلندر)

180,000,000 تومان 160,000,000 تومان
امتیاز 3.67 از 9 رای

سیلندر تراش (برقو سیلندر) موتورسیکلت اهورا CT-47 
شرکت طراح و تولیدکننده تخصصی دستگاهای تراشکاری با تکنولوژی پیشرفته و استاندارد روز دنیاست.
دستگاهای تولیدی با اسکلت بندی قوی ،
ساختار دقتی فوق العاده بالا ، کارآیی و امکانات متنوع با قابلیت انعطاف زیاد و عملکرد عالی برای کاربری های معمول و خاص طراحی و بسیار بالاتر از کیفیت استاندارد تعریف شده در ایران ، ساخته شده اند.
دستگاهها دارای سیستم تابلوی برق ایمن و جدید بوده و کاملا منحصربفرد ، قدرتمند ، زیبا ، شکیل ، خوش فرم و دارای طراحی پیشرفته و کاربردی هستند.
محصولات از بهترین مواد صنعتی با آلیاژهای خاص آبکاری و سخت کاری شده اند و با بهترین کیفیت ماشینکاری ساخته شده و قبل از قرارگیری در خط مونتاژ تحت آزمایشهای فشرده کیفیتی آلیاژ ، تلورانس اجزا و قسمتهای متحرک ، بار خمشی ، فشار کششی ، سطح خوردگی ، درصد سختی و تنش زدایی قرار گرفته و بعد از اخذ تایید آزمایشگاهی مونتاژ میشوند. هر دستگاه با رنگ دلخواه ، پایه و میز کار استاندارد و زیبا متناسب با قد استادکار عرضه میشوند.
خطای تراش که منجر به دو پهلویی مخروطی و حالت بیضی و خطهای طولی - عرضی ایجاد شده که باعث گریپاژ ، کاهش کمپرس و قدرت موتور ، افزایش مصرف سوخت ، کاهش طول عمر رینگ و پیستون ، ایجاد صدا و افت کیفیت کارکرد موتور میشود ، در این دستگاهها به کمک میله بالانس های تعادل 4گانه و تیغه قلم تراش منحصربفرد جدید طراحی شده اصلاح گردیده است.
عدم لرزش و نویز ، بیصدایی ، بالانس با دقت 0/01 و سرعت گردش متناسب ، باعث کیفیت بسیار عالی سطح تراش شده است.
از ویژگی های دستگاههای تولید شده تحمل آستانه کار (فشار بالای بار براده برداری عمیق بدون لرزش و سیلیپ) و دیرگدازی قلم تراش برای انجام کارهای سنگین و سریع مانند بوش تراشی می باشد.
توانمندی دستگاه سیلندر تراش CT-47 ، تراش کاملا دقیق استاندارد از سایز 47 تا 95 میلیمتر است و شامل سیلندرهای(یکپارچه باکارتل ، موتورسیکلتهای سبک و سنگین(تک،دو،3و4سیلندر) موتور کشاورزی (تیلر،اره،علف چین،سمپاش،برق،کفکش) ماشین راهسازی(کاتر،زمین کوب،ویبره) دریایی(قایق موتوری،جت اسکی) داخل تراشی لوله های صنعتی(پمپ های هیدرولیک) و تراش سیلندرهای خاص زاویه دار مورب و سربسته است.
دستگاه پولیش HM-1 علاوه بر موارد ذکر شده بالا توانایی سرویس سیلندر خودرو و ماشین آلات نیمه سنگین را نیز دارد.
آموزش کامل کلیه فنون کار بصورت کاملا حرفه ای از خدمات این مجموعه می باشد.
پنج سال گارانتی به جز قطعات برقی و چهل سال خدمات پس از فروش برای همه دستگاههای تولیدی این شرکت لحاظ شده است.
سیلندر تراش شافت 47 صادراتی با ست کامل قلم تراش - ابزار فول - 4 فیکسر سیلندر - میکرومتر(دیجیتال-آنالوگ) و پولیش فول سایز چند کاره با طول کارگیر بالا ،با میز و پایه کار و سیستم برق جدید و هوشمند

هیچ خصوصیاتی برای این محصول ثبت نشده است

نظرات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین محصولات و تخفیف ها در ایمیل خود با خبر شوید...