دستگاه سیلندر تراش (برقو سیلندر)

دستگاه سیلندر تراش (برقو سیلندر)

دستگاه سیلندر تراش (برقو سیلندر)

180,000,000 تومان 160,000,000 تومان
امتیاز 3.6 از 10 رای

سیلندر تراش (برقو سیلندر) موتورسیکلت اهورا CT-47 
شرکت طراح و تولیدکننده تخصصی دستگاهای تراشکاری با تکنولوژی پیشرفته و استاندارد روز دنیاست.
دستگاهای تولیدی با اسکلت بندی قوی ،
ساختار دقتی فوق العاده بالا ، کارآیی و امکانات متنوع با قابلیت انعطاف زیاد و عملکرد عالی برای کاربری های معمول و خاص طراحی و بسیار بالاتر از کیفیت استاندارد تعریف شده در ایران ، ساخته شده اند.
دستگاهها دارای سیستم تابلوی برق ایمن و جدید بوده و کاملا منحصربفرد ، قدرتمند ، زیبا ، شکیل ، خوش فرم و دارای طراحی پیشرفته و کاربردی هستند.
محصولات از بهترین مواد صنعتی با آلیاژهای خاص آبکاری و سخت کاری شده اند و با بهترین کیفیت ماشینکاری ساخته شده و قبل از قرارگیری در خط مونتاژ تحت آزمایشهای فشرده کیفیتی آلیاژ ، تلورانس اجزا و قسمتهای متحرک ، بار خمشی ، فشار کششی ، سطح خوردگی ، درصد سختی و تنش زدایی قرار گرفته و بعد از اخذ تایید آزمایشگاهی مونتاژ میشوند. هر دستگاه با رنگ دلخواه ، پایه و میز کار استاندارد و زیبا متناسب با قد استادکار عرضه میشوند.
خطای تراش که منجر به دو پهلویی مخروطی و حالت بیضی و خطهای طولی - عرضی ایجاد شده که باعث گریپاژ ، کاهش کمپرس و قدرت موتور ، افزایش مصرف سوخت ، کاهش طول عمر رینگ و پیستون ، ایجاد صدا و افت کیفیت کارکرد موتور میشود ، در این دستگاهها به کمک میله بالانس های تعادل 4گانه و تیغه قلم تراش منحصربفرد جدید طراحی شده اصلاح گردیده است.
عدم لرزش و نویز ، بیصدایی ، بالانس با دقت 0/01 و سرعت گردش متناسب ، باعث کیفیت بسیار عالی سطح تراش شده است.
از ویژگی های دستگاههای تولید شده تحمل آستانه کار (فشار بالای بار براده برداری عمیق بدون لرزش و سیلیپ) و دیرگدازی قلم تراش برای انجام کارهای سنگین و سریع مانند بوش تراشی می باشد.
توانمندی دستگاه سیلندر تراش CT-47 ، تراش کاملا دقیق استاندارد از سایز 47 تا 95 میلیمتر است و شامل سیلندرهای(یکپارچه باکارتل ، موتورسیکلتهای سبک و سنگین(تک،دو،3و4سیلندر) موتور کشاورزی (تیلر،اره،علف چین،سمپاش،برق،کفکش) ماشین راهسازی(کاتر،زمین کوب،ویبره) دریایی(قایق موتوری،جت اسکی) داخل تراشی لوله های صنعتی(پمپ های هیدرولیک) و تراش سیلندرهای خاص زاویه دار مورب و سربسته است.
دستگاه پولیش HM-1 علاوه بر موارد ذکر شده بالا توانایی سرویس سیلندر خودرو و ماشین آلات نیمه سنگین را نیز دارد.
آموزش کامل کلیه فنون کار بصورت کاملا حرفه ای از خدمات این مجموعه می باشد.
پنج سال گارانتی به جز قطعات برقی و چهل سال خدمات پس از فروش برای همه دستگاههای تولیدی این شرکت لحاظ شده است.
سیلندر تراش شافت 47 صادراتی با ست کامل قلم تراش - ابزار فول - 4 فیکسر سیلندر - میکرومتر(دیجیتال-آنالوگ) و پولیش فول سایز چند کاره با طول کارگیر بالا ،با میز و پایه کار و سیستم برق جدید و هوشمند

هیچ خصوصیاتی برای این محصول ثبت نشده است

نظرات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین محصولات و تخفیف ها در ایمیل خود با خبر شوید...